Yıldız Lamba Yapımı

Fiyat : 150,00 TL

Kontenjan : 12 Kişi | Süre : 5 Saat | Lokasyon : İstanbul - Maltepe

Ela Alpdoğan

Açıklama

El becerinize güvenir misiniz? Ya da yepyeni bir üretkenlik kazanmak ve hayata farklı bir noktadan bakmak ister misiniz?
Cevabı “evet” olanlar için göz kamaştıran bir teklifimiz var. Asla hayır diyemeyeceğiniz ve sizi ışıl ışıl bir dünyaya davet ettiğimiz teklifimizle hem üretkenliğin mutluluğunu yaşayacak hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz.

Evlerimizin en özel köşelerinde aksesuar olarak kullandığımız ya da çocuk odaları için özenle seçtiğimiz Yıldız Lambalar kendi ışıklı dünyasına davet ediyor sizi. Artık kendi el emeğimiz ile evlerimizi renklendirip aydınlatırken, bir diğer yandan da sevdiklerimize böyle güzel hediyeler vermenin mutluluğunu yaşayacağız.

İşin en güzel tarafı ise Yıldız Lamba yapımı için gerekli olan tüm materyallerin size sunulması ve sadece 5 saatte böyle güzel bir donanıma kavuşuyor olmak. Hem yeni şeyler öğrenmek hem de üretmek için sadece 5 saat diyoruz ve artık ellerimizi konuşturuyoruz.

Şimdi, ışıl ışıl olma zamanı. Çıkalım lütfen grilerin arasından ve rengarenk olalım. Hayata biraz kendi rengimizden biraz da kendi ışığımızdan katalım. İşte dünya ancak o zaman daha güzel olacak ve biz ancak o zaman daha da mutlu olacağız…

Şimdi söyleyin bakalım, hayata Yıldız Lamba ile ışık saçmaya var mısınız?

Test Galeri
Test Galeri
Test Galeri
Test Galeri